X – Kurullar 2016

UTAK2016 Bilimsel Kurulu

  • Sezgin Akan (Orta Doğu Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Evren Akar (ODTÜ Teknokent, UTR Lab)
  • Dilek Akbulut (Gazi Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Seher Oya Akman (Medipol Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Canan Akoğlu (Özyeğin Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Cem Alppay (İstanbul Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • L. N. Ece Arıburun Kırca (İstanbul Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Mehmet Asatekin (Bahçeşehir Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • N. Şule Atılgan (Hacettepe Üni., Grafik Böl.)
  • Aysun Aytaç (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Endüstriyel Tasarımı Böl.)
  • Hümanur Bağlı (İstanbul Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Ayşem G. Başar (Yeditepe Üni., Endüstri Tasarımı Böl.)
  • Serkan Bayraktaroğlu (Kadir Has Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Murat Bengisu (İzmir Ekonomi Üni., Endüstriyel Tasarımı Böl.)
  • Naz A. G. Z. Börekçi (Orta Doğu Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Nilgün Camgöz Olguntürk (Bilkent Üni., İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Böl.)
  • Pınar Cartier (Yeditepe Üni., Endüstri Tasarımı Böl.)
  • Aykut Coşkun (Koç Üni., Tasarım Teknoloji ve Toplum Programı)
  • Ayşe Elif Coşkun Orlandi (Kadir Has Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Deniz Deniz (İzmir Ekonomi Üni., Endüstriyel Tasarımı Böl.)
  • Burcu Derer Omay (Orta Doğu Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Renk Dimli Oraklıbel (Bahçeşehir Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Gülçin Cankız Elibol (Hacettepe Üni., İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Böl.)
  • Ayhan Enşici (Kadir Has Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Özlem Er (İstanbul Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Çiğdem Erbuğ (Orta Doğu Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Yasemin Eren Afacan (Bilkent Üni., İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Böl.)
  • Önder Erkarslan (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Endüstriyel Tasarımı Böl.)
  • Serkan Güneş (Gazi Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Avşar Gürpınar (İstanbul Bilgi Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Hakan Gürsu (Orta Doğu Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Gülay Hasdoğan (Orta Doğu Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Mehmet Lütfi Hidayetoğlu (Selçuk Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Mine Hoşgün Soylu (Orta Doğu Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Simge Hough (İstanbul Bilgi Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Figen Işık (Orta Doğu Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Berrak Karaca Şalgamcıoğlu (Medipol Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Çiğdem Kaya (İstanbul Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Harun Kaygan (Orta Doğu Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Pınar Kaygan (Orta Doğu Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Özgür Kilit (Yaşar Üni., Endüstriyel Tasarımı Böl.)
  • Elif Kocabıyık (İzmir Ekonomi Üni., Endüstriyel Tasarımı Böl.)
  • Fatma Korkut (Orta Doğu Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Ayşe Hazar Köksal (Özyeğin Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Aren Kurtgözü (MEF Üni., İç Mimarlık Böl.)
  • Armağan Kuru (TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üni., Endüstriyel Tasarım Böl.)
  • Deniz Leblebici-Başar (İstanbul Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Onur Mengi (İzmir Ekonomi Üni., Endüstriyel Tasarımı Böl.)
  • Mine Ovacık (Yaşar Üni., Endüstriyel Tasarımı Böl.)
  • Işıl Oygür İlhan (Bahçeşehir Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Can Özcan (İzmir Ekonomi Üni., Endüstriyel Tasarımı Böl.)
  • Dalsu Özgen Koçyıldırım (Orta Doğu Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Özlem Özkal (Özyeğin Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Aydın Öztoprak (TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üni., Endüstriyel Tasarım Böl.)
  • Nazmiye Öztürk (Anadolu Üni., Endüstiyel Tasarım Böl.)
  • Pınar Öztürk Demirtaş (Okan Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Hayriye Yasemin Soylu (Medipol Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Bahar Şener-Pedgley (Orta Doğu Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Nilüfer Talu (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Endüstriyel Tasarımı Böl.)
  • Handan Temeltaş (Arel Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Elçin Tezel (Bahçeşehir Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Şebnem Timur Öğüt (İstanbul Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Abdullah Toğay (Gazi Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Damla Tönük (Gaziantep Üni., Mimarlık Böl.)
  • Gülşen Töre Yargın (Orta Doğu Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Ahmet Zeki Turan (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üni., Endüstri Ürünleri Tas. Böl.)
  • Gülname Turan (İstanbul Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Senem Turhan (Orta Doğu Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Çetin Tüker (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üni., Grafik Tasarım Böl.)
  • Canan E. Ünlü (Orta Doğu Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  •  F. Pınar Yalçın (İstanbul Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • Barış Yazıcı (Orta Doğu Teknik Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)
  • A. Bülben Yazıcı (TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üni., Endüstriyel Tasarım Böl.)
  • Pelin Yıldız (Hacettepe Üni., İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Böl.)
  • Bülent Yılmaz (Bilecik Şeyh Edebali Üni., Endüstri Ürünleri Tasarımı Böl.)

UTAK2016 Düzenleme Kurulu

Gülay Hasdoğan

Naz. A. G. Z. Börekçi

Dalsu Özgen Koçyıldırım

Aslı Günay