Kayıt – Konaklama

 

Kayıt

Kayıtlar 8 Haziran 2018 Pazartesi günü itibariyle başlamıştır. Geç kayıtlar ise 11 Ağustos 2018 tarihinde başlayacaktır.

UTAK2018’e kayıt olmak için lütfen kayıt formunu doldurunuz ve aşağıdaki hesap numarasına, aşağıdaki tabloda verilen katılımcı ve tarih bilgilerine uygun olarak ödemenizi yapınız. Ödeme işlemi sırasında açıklama olarak “UTAK2018, Soyad” bilgisini ekleyiniz.

Doldurduğunuz kayıt formunu, ödeme yaptığınızı gösterir banka dekontuyla birlikte utak@metu.edu.tr adresine “Kayıt, Ad Soyad” başlıklı bir e-postayla gönderiniz.

Kayıt Formunu indir

Kayıt Hesap Bilgileri:

MPV Konaklama Eğitim Yurt ve Kongre İşletmeciliği Anonim Şirketi
Garanti Bankası Ümitköy Şubesi
IBAN TR15 0006 2000 4830 0006 2853 82

 

Kayıt Detayları Erken Kayıt
(8 Haziran – 10 Ağustos)
Geç Kayıt
(11 Ağustos – 11 Eylül)
Öğretim Elemanları ve Diğer 275 TL 350 TL
Öğrenci (Yüksek Lisans-Doktora) 200 TL 275 TL
Öğrenci (Lisans) 150 TL 225 TL
Öğrenci (Lisans) 75 TL (Tek Çalıştay Katılım Kayıt)

 

Sponsorlar

MOSFED Mobilya Dernekleri Federasyonu
 

Userspots
 

Autodesk

 

Destekler

TÜBİTAK 2223-B yurt içi bilimsel etkinlik düzenleme desteği alınmıştır.

 

Destekleyen Kurumlar

ODTÜ Rektörlüğü
 

ODTÜ Mimarlık Fakültesi
 

ODTÜ Prof. Dr. Mustafa N. Parlar Eğitim ve Araştırma Vakfı

 

Konaklama

Ankara dışından gelen katılımcılar için talep ederlerse ODTÜ Misafirhanesi’nde veya Aysel Sabuncu Yaşam Merkezi’nde rezervasyon yaptırılabilecektir.  ODTÜ Misafirhane hakkında detaylı bilgiye stm.metu.edu.tr/misafirhane-hakkinda adresinden, Aysel Sabuncu Yaşam Merkezi hakkında detaylı bilgiye stm.metu.edu.tr/aysel-sabuncu-yasam-merkezi adresinden erişebilirsiniz.

Öğrenci statüsündeki katılımcılar için konferans tarihinde uygun yer olması durumunda nöbetçi yurtlarda rezervasyon yaptırılabilecektir.

Gerek ODTÜ Misafirhanesi’nde ve Aysel Sabuncu Yaşam Merkezi’nde gerek nöbetçi yurtlarda sınırlı sayıda yer olabileceğinden, konaklama ihtiyacı olan katılımcılarımızın utak@metu.edu.tr adresine e-posta atarak bizi bu konuda mümkün olduğunca erken bilgilendirmelerini tavsiye ederiz.